Home Copy

Tworzymy z pasją i

zaangażowaniem

O firmieOferta

Wkładamy w to

nasze serce

O firmieOferta

Projektujemy ergonomiczne

i innowacyjne produkty

O firmieOferta

Dbamy o szczegóły

i niepowtarzalny styl

O firmieOferta

Oferta

Odkryj nasze nowe, ergonomiczne łóżko SIMONA…

Innowacyjny system regulacji leża, barierki wspomagane amortyzatorem gazowym oraz wyjątkowy styl czynią go niepowtarzalnym.

Zobacz

O firmie

JASMedical produkuje i dostarcza kompleksowo produkty służące poprawie komfortu i jakości życia pacjentów oraz ułatwiające pracę personelowi medycznemu. Jesteśmy profesjonalnym, nowoczesnym przedsiębiorstwem, którego historia sięga do roku 2006, kiedy to powstaje rodzinna firma ukierunkowana głównie na klientów z branży rehabilitacyjno-medycznej. Z biegiem lat przekształca się w firmę produkcyjną z własnym działem projektowania i rozwoju oferując innowacyjne i ergonomiczne produkty skierowane do klientów instytucjonalnych branży medycznej takich jak szpitale czy domy opieki.

[fts_facebook type=page id=651102718428161 access_token=EAAP9hArvboQBAD1I4Q1IafCrpVsuZAJykqjnPhgSLhWl538jfn2eBCxyj6R1qwuxzdy97fTcb6TZCt0ZCMCXKDArhCVOp3uRaawetortQhB6SsAdYj6neMZCBWZARcFwNPZBtsoZAXn101bAX02qIiTL80ZAUGfB9e2s153HHxFfzislGGeTruq5t3JUqZBVk4fspufosZCzrywgZDZD posts=4 description=yes posts_displayed=page_only]

Pokaż więcej