O firmie

O firmie

JASMedical produkuje i dostarcza kompleksowo produkty służące poprawie komfortu i jakości życia pacjentów oraz ułatwiające pracę personelowi medycznemu. Jesteśmy profesjonalnym, nowoczesnym przedsiębiorstwem, którego historia sięga do roku 2006, kiedy to powstaje rodzinna firma ukierunkowana głównie na klientów z branży rehabilitacyjno-medycznej.

Z biegiem lat przekształca się w firmę produkcyjną z własnym działem projektowania i rozwoju oferując innowacyjne i ergonomiczne produkty skierowane do klientów instytucjonalnych branży medycznej takich jak szpitale czy domy opieki.

CZym się zajmujemy

Od początku naszej działalności stawiamy klienta na pierwszym miejscu i staramy się przekraczać jego oczekiwania, tworząc ergonomiczne i funkcjonalne produkty. Wykonujemy je z pasją i zaangażowaniem, z jednoczesną dbałością o szczegóły i niepowtarzalny styl będące kluczowymi aspektami naszej pracy.

Naszym nadrzędnym celem jest oferowanie wysokiej jakości na każdym etapie tworzenia bezpiecznego i efektywnego kosztowo produktu, który jednocześnie charakteryzuje się doskonałą funkcjonalnością i komfortem użytkowania.

Nasza oferta

Produkujemy i dostarczamy produkty służące poprawie komfortu i jakości życia pacjentów oraz ułatwiające pracę personelowi medycznemu. W naszej ofercie znajdują się łóżka medyczne, materace przeciwodleżynowe prewencyjne i terapeutyczne oraz meble medyczne. Oferowane produkty cechują się innowacyjnością rozwiązań i ergonomią, tak bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu.